שירים מיוטיוב כמתנה מקורית

אתר יוטיוב מלא אוצרות מוזיקליים, ווקאליים, ויזואליים. הוא מעין שופע, בלתי נדלה, של מערכונים, מיצגים, תערוכות, קליפים, הופעות חיות, קאוורים ועוד. הוא מהווה מאגר עצום של סרטי אנימציה, קומיקס, הקלטות ביתיות. כל מה שניתן להעלות על הדעת ניתן להעלות גם באתר יוטיוב. אם להמשיל את היוטיוב לקניון וירטואלי – אפשר לבלות בו ימים ולילות ולא לשבוע מהטעמים ומהמראות…

אם יש לכם ספקות ולבטים  איזו מתנה להעניק למי מהמכרים שלכם – אתר היוטיוב עשוי לתת לכם מענה שיסיר את הספקות וישים קץ ללבטים. נסו ללמוד על הטעם המוזיקאלי של מי שאמור לקבל מכם מתנה – אם בעקיפין באמצעותו ואם במישרין באמצעות מכרים שלו או אנשים הקרובים אליו.

מתנה יוטיובית בהפתעה:

מתנה מיוחדת עשויה להיות הורדת שירים מיוטיוב וצריבתם על דיסק. שירים נבחרים ואהובים. אם לא די בפס הקול של השירים ניתן לשלוח  קישורים לשיר או להעבירו באמצעים דיגיטאליים שונים אל אחת מהפלטפורמות שבהן הוא משתמש.

יוטיוב – הארכיון המוזיקאלי הגדול בעולם:

מה שיפה ונעים באתר היוטיוב הוא בכך שהוא עשוי לשמש גם ארכיון עשיר לבחירת שירים שישמשו מעין מוזיקת-רקע בשעה שאתם  עובדים באמצעות המחשב. חיש קל, קליק-קלק ניתן לעבור משיר לשיר, בהקשה על מקשי המקלדת. בין אם אתם כותבים מאמר ובין אם אתם מעתיקים ממצאים של אבחון דידקטי; בין אם אתם קוראים מהדורה מקוונת של עיתון יומי כל שהוא או מתעמקים בקריאת תולדותיה של יוון העתיקה – שירים מיוטיוב יארחו לכם חברה נעימה.

ההיצע העצום ביוטיוב מאפשר לכל אחד למצוא בו מוזיקה לטעמו ולהעדפותיו. הקלות והפשטות שבה ניתן להוריד שירים מיוטיוב אל מכשירי השמע השונים, לרבות בזעירים שבהם, הנתחבים באוזן, מאפשרת נגישות וזמינות בלתי מוגבלות אל  המאגר המוזיקלי היו-טיובי, שממנו ניתן לשאוב ולדלות מוזיקה ושירים כאוות הנפש

שיר – מתנה שאינה מתכלה:

שירים כמתנה הוא בחירה מצוינת. מדובר במתנות מקוריות ,  שאינן מתבלות ואינן מתכלות. אינה מתקמטת ואינה מתרפטת. ניתן לעשות בה שימוש תכוף, בלתי מוגבל, ובכל האזנה היא משכירה למקבל המתנה את מי שהעניק אותה. השיר המוענק כמתנה נושא מטען רגשי, אישי, ויש בו משהו שקט ואינטימי. אי אפשר שלא להודות למי שחושב עלינו ומכין לנו שירים שאנחנו אוהבים.

יוטיוב – כל שיר בינגו:

הורדת שירים מהיוטיוב מאפשרת לכל אחד לבנות לעצמו מאגר מוזיקלי לטעמו. בעוד כאשר אנחנו מאזינים לתקליטור של זמר או להקה אהובים עלינו אנחנו לא בהכרח אוהבים שווה בשווה את כל השירים – כאשר יש לנו חופש להוריד  רק את השירים שאנחנו אוהבים, אנחנו יכולים לצרובת לעצמנו על תקליטור או בכל פלטפורמת-שמע אחרת רצועת שירים שכל אחד מהם הוא בול-קליעה לטעמנו. כל אחד מהם מדבר אלינו ונוגע ללבנו, מחלחל עמוק בפנים ומחולל את  כל  היופי ששיר עשוי לחולל בנפש אוהביו.