המרת שירים מיוטיוב ל mp3

מהים הכללי (יוטיוב) יכול כל אחד לטפטף מעת לעת טיפה אהודה ומועדפת, ערבה לאוזן ואהובה אל מכשיר MP3 הפרטי שלו. טכנולוגיה וממשקים ידידותיים למשתמשים, לרבות מי מהם שאינם מצטיינים בחושים טכניים משוכללים והבנה טכנולוגית מעמיקה, מאפשרת כיום, הודות לשימוש בתכנת הורדה זמינה לכול, יצירת מאגר מוזיקאלי שכל כולו טבוע בחותם אישי מובהק וייחודי. לא צריך לרכוש פרה ( דיסק) שלמה כדי ליהנות מכוס חלב אחת (שיר אהוב). שירים להורדה ממכשיר למכשיר מאפשרת ליצור ארכיון מוזיקלי אישי, בלבדי, אשר כל כולו מורכב מדובדבנים מוזיקאליים- נבחרת של נבחרים. נחברת של מובחרים. ללא פרסומות. ללא המתנה עד לניגון השיר. מעכשיו לעכשיו, בשידור ישיר, בזמן אמת, און ליין.

הורדת שירים להורדה:
רשת האינטרנט פותחת אין-ספור אפשרויות בפני חובבי המוזיקה לסוגיה ולסוגותיה. אם להמשיל אותה לארכיון – מדובר במאגר בלתי נדלה של חומרים, אשר האפשרות לאתר בו שיר היא מהירה ומיידית.

קונצרט של איש אחד:

כל אחד משמש מעין טכנאי של עצמו ועורך מוזיקאלי של טעמו. כל אחד הוא קהל מאזינים של איש אחד. כל קונצרט נערך לכבודו. הוא עורך הקונצרט, הוא קובע את מועדו ואת תכניו, הוא קובע את כמות השירים בו ואת מספר ההדרנים.

ביוטיוב אפשר לשמוע ולראות הקלטות נדירות. ניתן להאזין לביצועים אחדים של שיר אחד ולהשוות בניהם. הודות ליוטיוב ניתן להתוודע אל עולם ומלואו. אם מוזיקה מחברת בין אנשים היוטיוב הוא חוט השני המחבר בינהם.

על פי מפר הגלישות הצפיות וההאזנות לשירים ביוטיוב ניתן ללמוד על הפופולאריות של שירים ומבצעיהם. על טעמיהם של בני אדם, על המשותף להן\ם ועל המאחד אותם באהבתם. כשאתם מחוברים ל – MP3 האישי שלכם אתם מאזינים בודדים, אבל כשאתם מתחברים ליוטיוב אתם חלק מקהילה עולמית, בינלאומית.

מעבר לשימוש בהמרת שירים מיוטיוב לפנאי,  שירים מיוטיוב משמשים ככלי יעיל בלימודי מוסיקה, התלמידים יכולים להחשף למגוון אינסופי של שירים בסגנונות שונים ומגוונים. בלימודי תקשורת השימוש ביוטיוב הוא נרחב ביותר מאחר שנאומים והרצאות רבות ניתנות לצפייה באתר יטיוב וכך ניתן ללמוד על דרך וצורת הנאום של אישים בטלוויזיה. בקורסי תקשורת נדרשים הסטודנטים לצפות בנאומים של אישים מפורסמים כגון אובמה או ביבי ולנתח את הנאום ואת שפת הגוף של הנואם, לימוד מצפייה של נאומים אמיתיים היא בגדר חובה בלימודי תקשורת במוסדות מובילים. המרת הקליפים לקובץ MP3 שימושי מאחר והוא מאפשר לסטודנט להמשיך ולהאזים לנאום גם בזמנו החופשי כאשר הוא אינו מחובר לרשת האינטרנט, כגון בחדר כושר, ריצה וכדו'…