הורדת שירים מיוטיוב בקלות

היוטיוב הוא ארכיון מוזיקאלי, אודיו ויזואלי, עצום, מתחדש, גדל בהתמדה, בלתי נדלה. הוא פתוח ונגיש וזמין לשימושו של כל אחד (המחובר לאינטרנט) בכל מקום בעולם. שירים להורדה מהיוטיוב למכשיר שמיעה אישי, לפרופיל בפייסבוק, להקלטה. הורדת שירים מיטיוב היא קלה ופשוטה. לא נדרש להיות "עכבר מחשבים" או "פריק רשת" כדי לעשות זאת. יוטיוב הוא אתר המאפשר לכל אחד למצוץ ממנו צוף. שירים להורדה אל מכשיר MP3 מאפשרים לכל אחד ליצור לעצמו מאגר מוזיקאלי אישי לטעמו.

כל אחד יכול להיות העורך המוזיקאלי האידיאלי של עצמו:

טכנולוגיית הרשת היא פשוטה ונגישה. יכולת התפעול של אתר יוטיוב היא קלה ואינה כרוכה בלימוד. האתר עצמו מאפשר, באמצעות שורת החיפוש שבו, נגישות מהירה למאגר השירים העצום שבו.
אתר יוטיוב מסמל את היות העולם כפר גולבאלי אחד שמאגרי הנתונים שבו משותפים לכל. רשת האינטרנט היא-היא מדורת השבת האלטרנטיבית, האולטימטיבית, ואולי – המקורית. אי אפשר לאסור על גישה ונגישות אלא באמצעות חסימה או השתלטות על אתר. העדר הגנה על זכויות יוצרים והאפשרות להשתמש בשירים ללא בקשת רשות הופכים, הלכה למעשה, את האתרים המציעים שירים להורדה לשוק המוני, פתוח, עממי, רב לאומי, קוסמופולטי. המוזיקה המאחדת ומלכדת את העולם באמצעות טעם משותף לרבים רבים מבני האדם, היא בשורה לאנושות.

במקום להעמיס על הזיכרון:

שירים להורדה מוצעים במספרים לא ייאמנו בסופרמרקט המוזיקאלי הגדול בעולם – בקניון הווירטואלי של רשת האינטרנט. שירים כבקשתך, אזרח העולם באשר הנך, יכולים להישמע בכל עת. אם מי מכם אוהבים שיר מסוים ורוצים לשמוע אותו כאן ועכשיו אבל, מעשה שטן, שכחתם היכן הנחתם את הדיסק או למי מיקיריכם השאלתם אותו – לרשותכם יוטיוב. שם אצורים כל המאגרים העולמיים של שירים, להקות, זמרים בודדים, הרכבים חד פעמיים, הופעות חיות, מחזות זמר וכל מה שמוזיקה שזורה בו כחוט שני.

האזנה נעימה!

הובלות

הובלה

קייטרינג

בגדי עבודה

מחליק שיער

דף עסק בפייסבוק