אינטרנט - ידידו הטוב ביותר של האדם

שירותי ליסינג פרטי, קרטונים לאריזה, אייפון ורכבים ממונעי חשמל – מה המשותף לכולם? אינטרנט.

אינטרנט הוא ללא ספק מהפכת התקשורת הגדולה ביותר שידעה האנושות עד כה, כן רבים כבר נוטים לומר בלי צל של ספק כי האינטרנט הינו מהפכה משמעותית יותר מהמצאת הדפוס. אינטרנט הוא המקום המרכזי אליו כל תחומי החיים מתנקזים לכדי כפר גלובלי אחד. בין אם אנו זקוקים לשירותי ליסינג פרטי, רעיונות למתנות מקוריות או קרטונים לאריזה האינטרנט תיהיה הכתובת המרכזית היחידה.

האינטרנט מספק לנו שירותי תעסוקה, צורת תקשורת והתכתבות עם מכרים מחיי היום יום או אמצעי תקשורת מול אנשים שלא פגשנו מעולם, הוא משמש אותנו לתשלום חשבונות, לימודים והשכלה ולעיתים אף להכרויות למטרות רומנטיות וחתונה.

אנחנו חשופים לאינסוף פרטי מידע שונים ברשת האינטרנט מדי יום ביומו ולעיתים מרגישים כי אנו ממש טובעים באוקיינוס של אינסוף גלי אינפורמציה מציפה. אחד הדוגמאות הנפוצות והמדויקות ביותר לתאר את כמות המידע (וטיב התוכן) אשר מציעה לנו רשת האינטרנט בכל רגע נתון תיהיה ללא ספק מערכת אתר הצפיות יו-טיוב.

יו-טיוב – אוקיינוס של מידע

יו-טיוב כאתר אינטרנט המרכז באופן חופשי וללא חיוב כספי מיליוני קטעי וידאו מכל נושא העולה לדעת, מתכניות דקומנטריות של הביביסי אודות אמנות הרנסאנס ועד וידאו קליפ לשיר חדש של מדונה, הוא דוגמא קלאסית עבור אינפלצית מידע. החסרון והיתרון של אתר כמו יו-טיוב טמון בטכנולוגיה העדכנית שלו אשר דוגלת באחסון קבצים חופשי על גבי ענן וירטואלי צף. במילים אחרות ניתן לומר כי ספינת הדגל של יוטיוב היא בהיותו אתר אשר מספק צריכת מידע שאין צורך להוריד ולאחסן כקובץ מחשב בדיסק קשיח או על שולחן העבודה. וזאת כאמור יתרונה וחסרונה של המערכת בעת ובעונה אחת.

מדוע זה יתרון עצום אין צורך להסביר. זה הוא חסרון כי רבים מאיתנו מעוניינים לרוב לשמור חלק מן התכנים הנצפים או נשמעים ביו-טיוב מכל הסיבות שבעולם. כיום מתברר ששאיפה מסוג זו אפשרית והיא קיימת ברשת בדמות – הורדת שירים מיוטיוב.

הורדת שירים מיוטיוב לא מצריכה מאיתנו לרכוש תוכנה יקרה, תוכנות רבות למדי עבור הורדת שירים מיוטיוב מוצעות בכל מקום ובחינם. כל על שעלינו לעשות לרוב הוא לרשום הורדת שירים מיוטיוב במנוע החיפוש של גוגל ולפנות לאחד האתרים אשר מציעים את השירות הנפלא. כעת פנו מקום בדיסק הקשיח כי כשפע המידע כעת תזדקקו לשפע מקום אחסון. צפיה מהנה ובהצלחה.